Україна, 01015, м.Київ, вул. Лейпцизька, буд. 5, літера А, офіс 4/1

+38(044)254-40-02

+38(044)254-40-07

Історія компанії

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «В. І П.» - універсальна страхова компанія, яка існує на страховому ринку України з 2000 року, надає високоякісні страхові послуги та пропонує широкий спектр страхових продуктів, комплексних та індивідуальних програм страхування.

Наша компанія здійснює свою страхову діяльність відповідно до ліцензій виданих Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг на проведення 17 видів страхування.

Сьогодні важко знайти людину, яка жодного разу не користувалась послугами страхування. У наш час це не просто послуга – страхування надає людям впевненості, можливості здійснити проекти, які раніше здавалися надто ризикованими, навіть неможливими – далека подорож, дорогий автомобіль, значна фінансова угода та інше.

Стабільність страхової компанії є одним з гарантів якості наданих послуг. Тому ми ретельно дбаємо про закріплення наших позицій на страховому ринку України, поширюємо спектр наших послуг, динамічно реагуючи на постійно зростаючі вимоги ринку та потреби наших клієнтів.

Ключовим принципом роботи нашої компанії, яка прагне максимального успіху в своїй діяльності, є чітко обрана стратегія, що спрямована на забезпечення клієнтів гарантовано якісними конкурентоспроможними страховими послугами.

Компанія використовує досвід світового страхового бізнесу, що забезпечує захист майнових та соціальних інтересів наших клієнтів при настанні страхових випадків.

Молодий енергійний колектив, що склався за час роботи компанії, успішно вирішує задачі по розвитку та удосконаленню страхової діяльності.

Сьогодні ПРАТ «СК «В. І П.» - надійна і стабільна страхова компанія, і цей важливий здобуток надає їй можливість ефективно працювати і розвиватися.

Про компанію